Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą (09.06.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
X NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  09.06.2024 r

  1. . Dziś II niedziela miesiąca. Po Mszach św. tradycyjnie zbierana będzie ofiara fundusz remontowo – inwestycyjny. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 4030 PLN. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
  2. Zapraszamy w czerwcu na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 17.30. W piątki połączone z drogą krzyżową.
  3. 15 czerwca organizujemy wyjazd dla dzieci na Górę Tabor junior – czyli dzień zbaw, integracji i modlitwy. W tym roku miejscem wydarzenia jest Marszewo (koło Goleniowa). Koszt udziału wraz z transportem to 50 zł. Zapisy do 11 czerwca u p. Beaty i ks. Wojtka.
  4. W dniach od 13 do 20.07 organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci do Lasek Małych w kujawskopomorskim, W programie zwiedzanie Bydgoszczy, Inowrocławia, Kruszwicy, warsztaty, gry w terenie. Informacje i zapisy u pani Beaty i ks. Wojciecha
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Jan Majewski i Jan Puławski. Składając bliskim wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek….

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz