Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą (16.06.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  16.06.2024 r

  1. W środę  wspominamy św. Romualda, patrona   Romualda pełniącego posługę kapelana w naszym szpitalu i posługę duszpasterską w naszej parafii. Zapraszam na Mszę Świętą w Jego intencji w środę o godz. 18. Niech nasza obecność na tej Mszy będzie wyrazem wdzięczności za jego zaangażowanie  w naszej parafii.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, na Mszę Świętą dziękczynną za miniony rok szkolny w piątek o godz. 18.00.
  3. Młodzież zachęcamy do udziału w Spotkaniu Formacyjnym Młodych – Góra Tabor, które odbędzie się w dniach od 24 do 28 czerwca w Mórkowie koło Leszna. W programie bardzo duże ciekawych zajęć, m. in. koncert zespołu Wyrwani z Niewoli, bibliodrama, pisanie ikon, warsztaty psychologiczne, pielgrzymka, nauka języka migowego. Koszt wraz z transportem to 200 zł. Zapisy u ks. Wojtka i pani Beaty
  4. W dniach od 13 do 20.07 organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci. Informacje i zapisy u pani Beaty i ks. Wojciecha.
  5. Za tydzień Caritas zbierał będzie ofiary na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Wiesława Kubasiewicz, Krzysztof Michalski i Józef Miaczkowski. Składając bliskim wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek….

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz