Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą (30.06.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B  30.06.2024 r

  1. Od jutra powracamy do stałych nabożeństw w tygodniu. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2. Wtorek godz. 17.45 nabożeństwo do Ducha Świętego, środa godz. 17.30 nowenna, czwartek godz. 17.00 Godzina Święta zakończona nabożeństwem do Świętego Józefa o godz. 17.45. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi jak każdego dnia od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak w każdy piątek od 07.30 do 17.30. O godz. 17.30 droga krzyżowa i po Mszy wieczornej nabożeństwo do Krzyża Świętego. W sobotę nabożeństwo o fatimskie godz. 11.30 i o godz. 12.00 Msza św.
  2. Od 07.07, czyli od przyszłej niedzieli w czasie wakacji  będzie dodatkowa Msza święta  o godz. 20.00.   
  3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy peregrynację relikwii Krzyża  Świętego. Rodzina która chce przyjąć relikwie  do swojego domu, wpisuje się pod konkretną datą, czy datami i w tym konkretnym dniu przychodzi na wieczorną Mszę św. i  zabiera relikwie, by tam  modlić się za swoją rodzinę i rodziny naszej parafii. Kiedy skończy się ten czas jaki rodzina sobie wyznaczyła, relikwie wracają przed wieczorną Mszą do naszego kościoła.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Bogusław Komenderski i Halina Domżalska Składając bliskim wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się: Wieczny odpoczynek….

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek  TChr
proboszcz