Dzień skupienia i turniej futsalu LSO w Szczecinie Zdrojach.

2 grudnia w naszej parafii miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia gościliśmy ministrantów wraz z opiekunami z 10 parafii prowadzonych przez Chrystusowców na terenie Pomorza Zachodniego. Wszystko rozpoczęło się jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca uroczystą Eucharystią o godzinie 12:00 pod przewodnictwem ks. Proboszcza Piotra Kurzaja TChr. Kazanie wygłosił koordynator Służby Liturgicznej ks. Marek Nikiel TChr z parafii św. Józefa w Stargardzie. Po Mszy świętej oraz posiłku w Domu Parafialnym wszyscy uczestnicy dnia skupienia udali się na zawody sportowe na hali SP 59 przy ul. Dąbskiej. Całość turnieju wygrali ministranci z Dobrzan, pokonując w finale św. Józefa Stargard, a w meczu o trzecie miejsce gospodarze turnieju okazali się lepsi od Chrystusa Króla, również ze Stargardu.