Nowi ministranci i lektor w naszym LSO

Dobrze jest zacząć Adwent od mocnego akcentu. Nasza parafialna wspólnota Służby Liturgicznej poszerzyła się podczas pierwszej niedzieli tego okresu o trzech ministrantów. Kacper Gawroński, Jakub Wojtasik oraz Jan Matias zostali uroczyście przyjęci przez ks. Proboszcza w szeregi Służby Liturgicznej podczas Mszy świętej o godzinie 10:30. Tydzień później ks. Proboszcz ustanowił w naszej parafii nowego lektora. Mateusz Jakubowski, do tej pory ministrant, po złożeniu przysięgi oraz otrzymaniu alby, krzyża oraz księgi Pisma świętego został uroczyście mianowany lektorem podczas Mszy świętej o 9:00. Naszym nowym ministrantom oraz lektorowi serdecznie gratulujemy, życzymy radości ze służby Panu i otaczamy modlitwą wraz z ich rodzicami!

PM