• Nasza Świątynia
  Nasza Świątynia
 • Najświętszy Sakrament
  Najświętszy Sakrament
 • Msza Święta
  Msza Święta
 • Boże Ciało
  Boże Ciało
 • Święto Patronalne
  Święto Patronalne
 • Chór parafialny
  Chór parafialny
 • Szmaragdowe Duszki
  Szmaragdowe Duszki
 • Bierzmowanie
  Bierzmowanie
 • Marsz dla Jezusa
  Marsz dla Jezusa

Wielkanocne warsztaty plastyczne

W niedzielę 4 marca w ramach zajęć PDMD odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci,  zarówno z ogniska jak i ich przyjaciele wraz z rodzicami mogli wykonać ozdoby wielkanocne. To było pierwsze spotkanie warsztatowe, na następne zapraszamy już za tydzień – w niedzielę 11 marca po Mszy świętej o godzinie 10.30. Wszystkie wykonane ozdoby natomiast będzie można nabyć na świątecznym parafialnym kiermaszu, który odbędzie się w Wielką Sobotę.

 

.: Zobacz zdjęcia