Wielkopostny Dzień Skupienia Domowego Kościoła

Wspólnota Domowego Kościoła w naszej parafii to dokładnie trzy kręgi, które realizują cele i zadania wyznaczone przez charyzmat Ruchu Światło-Życie. Dwa razy do roku spotykamy się na rejonowym Dniu Skupienia. Adwentowy organizowali nasi sąsiedzi z parafii Jezusa Dobrego Pasterza na os. Bukowym, a wielkopostny 10 marca 2018 r. przypadł do realizacji nam. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, za co dziękujemy parze rejonowej, parom ze Zdrojów oraz naszym duszpasterzom. Ukoronowaniem dnia skupienia była parafialna Msza Święta w sobotę wieczorem oraz wspólna agapa. Zapraszamy pary małżeńskie zainteresowane do przystąpienia do naszej wspólnoty o kontakt albo z duszpasterzami naszej parafii, lub parami tworzącymi DK u nas. Serdeczne Bóg Zapłać dla Adama za udostępnienie zdjęć. Autorem wszystkich zdjęć jest Jerzy Bigott.