IV Niedziela zwykła

 1. Od minionego piątku trwają ferie zimowe dla Dzieci i Młodzieży. Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego odpoczynku.
 2. W naszej Parafii gościmy ks. Grzegorza KurzajaSCJ. Bóg zapłać za wygłoszone do Nas Boże Słowo i za posługę w konfesjonale.
 3. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca i po niej zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace inwestycyjną.
 5. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.
 6. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartkuod godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.
 8. Prasę katolicką można odebrać w zakrystii.
 9. Codziennie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone okolicznościowym nabożeństwem. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.
 10. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na przełomie września i października. Prosimy chętnych o zapisywanie się w zakrystii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
 11. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji osób Chorych i Starszych. Podczas Mszy Świętej będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Prosimy o pomoc swoim bliskim i sąsiadom, by bezpiecznie pojawili się w kościele.
 12. Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 13. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Ślimak, śp. Mariannę Bober, śp. Franciszkę Kołodziej i śp. Zdzisława Antczaka. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz