Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną (14.04.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCY
 ROK B 14.04.2024

  1. Dziś w Szczecinie „Marsz dla Życia”.  Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy Figurze Św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.
  2. Dziś przypada Dzień Dobra. Jest to dzień dziękczynienia Panu Bogu i drugiemu człowiekowi za dobro jakie doświadczamy. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy powołani by tym dobrem obdarzać innych. Świetlica Caritas i Dzienny Klub Seniora, działające przy parafii zapraszają po wyjściu z kościoła na kiermasz dobrego ciasta. Po Mszach kupmy dobre ciasto do niedzielnej kawy, a dobrzy bądźmy dla siebie zawsze.
  3. Dziś II niedziela miesiąca, tradycyjnie po Mszach Świętych, zbierana jest ofiara do puszek na fundusz remontowo – inwestycyjny. Za składane ofiary serdecznie dziękuję,
  4. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 11 i 12.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Zofia Wawruch. Składając bliskim wyrazy współczucia  módlmy się za zmarłą..:  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

    Na nadchodzący tydzień niech Zmartwychwstały Pan wszystkim błogosławi. Jeszcze raz zachęcam po  Mszy  kupmy dobre ciasto do niedzielnej kawy, a dobrzy bądźmy dla siebie zawsze.

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz