Liturgiczna Służba Ołtarza

Liturgiczna Służba Ołtarza to kandydaci, ministranci i lektorzy posługujący w naszej parafii. Głównym zadaniem naszej Wspólnoty jest uwielbienie Boga poprzez służenie przy ołtarzu. Poprzez to, przyczyniamy się do upiększania każdej niedzielnej a także codziennej liturgii. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą młodych ludzi pragnących służyć Bogu i ludziom. Poprzez wspólne wycieczki, wyjazdy, turnieje sportowe, spotkania formacyjne oraz wspólne Msze Święte – wzrastamy w wierze, oraz spędzamy ze sobą mnóstwo niesamowitych chwil! Wspólnie rozwiązujemy napotykające nas problemy i wzajemnie się wspieramy. Możemy zawsze liczyć na pomoc i wsparcie księdza Przemysława – opiekuna naszej grupy. Jeżeli chcesz poznać masę niesamowitych ludzi, wzrosnąć w wierze, oraz spędzić niezapomniane chwile – nie zwlekaj !!! I Ty możesz stać się jednym z nas! Czekamy właśnie na Ciebie !!!

Zajrzyj na naszą stronę na facebook’u, znajdziesz tam zawsze aktualne wiadomości:

Zbiórki zawsze w sobotę
Lektorzy w sobotę o godz. 11:00