Msze Święte Kolędowe

Msze Święte Kolędowe w naszym Kościele w intencji mieszkańców naszej parafii odprawiane według poniższego planu DATA ULICE 3.01.2022 poniedziałek godz.19:00 Czwartaków, Pistacjowa, Migdałowa, Osiedleńcza, Żołędziowa, Widok, Gryfińska 4.01.2022 wtorek godz.…

Czytaj dalejMsze Święte Kolędowe

KONCERT GRÜNEBERGOWSKI dedykowany Prymasowi Tysiąclecia w Szczecinie – Zdrojach [WIDEO, ZDJĘCIA]

     Jeśli pragniecie jeszcze raz przeżyć koncert chóru DON DIRI DON p/d Pana Dariusza Dyczewskiego, który odbył się w naszej parafii lub nie byliście w stanie na niego dotrzeć zapraszamy…

Czytaj dalejKONCERT GRÜNEBERGOWSKI dedykowany Prymasowi Tysiąclecia w Szczecinie – Zdrojach [WIDEO, ZDJĘCIA]

KONCERT GRÜNEBERGOWSKI – OWACJE NA STOJĄCO DLA WYKONAWCÓW

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta SzczecinKONCERT GRÜNEBERGOWSKI – STANDING OVATION DLA WYKONAWCÓWKościół św. Ducha w Zdrojach wypełnili 1 sierpnia br. melomani, którzy uczestnicząc w koncercie współfinansowanym ze środków Miasta Szczecin oddali…

Czytaj dalejKONCERT GRÜNEBERGOWSKI – OWACJE NA STOJĄCO DLA WYKONAWCÓW