Koncert Grünebergowski poświęcony Duchownym Niezłomnym, którzy oddali życie za Ojczyznę i Niepodległą Polskę.

INFORMACJA O KONCERCIE GRÜNEBERGOWSKIMKOŚCIÓŁ PW. ŚW. DUCHA W SZCZECINIE-ZDROJACH30.10.2022, godz. 19.30Ostatnie dni października i pierwsze listopada, to czas refleksji, zadumy oraz wspomnień. Przed nami Wszystkich Świętych i Zaduszki – uroczystości…

Czytaj dalejKoncert Grünebergowski poświęcony Duchownym Niezłomnym, którzy oddali życie za Ojczyznę i Niepodległą Polskę.

Msze Święte Kolędowe

Msze Święte Kolędowe w naszym Kościele w intencji mieszkańców naszej parafii odprawiane według poniższego planu DATA ULICE 3.01.2022 poniedziałek godz.19:00 Czwartaków, Pistacjowa, Migdałowa, Osiedleńcza, Żołędziowa, Widok, Gryfińska 4.01.2022 wtorek godz.…

Czytaj dalejMsze Święte Kolędowe