Echa prasowe Koncertu Grünebergowskiego w kościele pw. św. Ducha w Szczecinie-Zdrojach

Na stronie internetowej Polskiego Radia Szczecin ukazał się artykuł z niedzielnego koncertu w naszym kościele okraszany zdjęciami, materiałem audio i wideo.Serdecznie https://radioszczecin.pl/4,424459,zainaugurowano-cykl-koncertow-grznebergowskich-z

Czytaj dalej Echa prasowe Koncertu Grünebergowskiego w kościele pw. św. Ducha w Szczecinie-Zdrojach

Zapowiedz prasowa koncertu „Rodzina Kalischewskich zainauguruje Koncerty Grünebergowskie”

      Polskie Radio zapowiada niedzielny (06.06.2021) Koncert Grünebergowski w czasie którego wystąpi wystąpi rodzinne trio Państwa Kalischewskich.      Serdecznie zapraszamy do posłuchania zapowiedzi: https://radioszczecin.pl/4,424436,rodzina-kalischewskich-zainauguruje-koncerty-grz

Czytaj dalej Zapowiedz prasowa koncertu „Rodzina Kalischewskich zainauguruje Koncerty Grünebergowskie”

Z DAWNA POLSKI TYŚ KRÓLOWĄ

    Miesiąc Maj to zapewne jeden z najpiękniejszych miesięcy w ciągu roku. To czas, który kojarzy się nam zazwyczaj z kwitnącymi sadami, zieleniącymi łąkami i z budzącą się do życia…

Czytaj dalej Z DAWNA POLSKI TYŚ KRÓLOWĄ

Życzenia Wielkanocne

    Wszystkim pragnę życzyć w imieniu własnym i całej naszej wspólnoty Chrystusowców posługującej w tej parafii, obfitości Bożych Łask. Niech fakt pustego grobu będzie dla nas źródłem nadziei w trudach…

Czytaj dalej Życzenia Wielkanocne

KILKA SŁÓW O REKOLEKCJACH

      W  dzisiejszych czasach wielu ludziom i to niestety katolikom, coraz częściej brakuje wewnętrznej motywacji i chęci do spotkania się z Bogiem na modlitwie osobistej, we wspólnocie kościoła na Eucharystii.…

Czytaj dalej KILKA SŁÓW O REKOLEKCJACH

Słów kilka o Szkaplerzu

          Szkaplerz karmelitański NMP z Góry Karmel jest ściśle związany z historią i duchowością Zakonu Karmelitańskiego. Według tradycji Matka Boża objawiła się św. Szymonowi Stock, Generałowi Zakonu Karmelitańskiego w nocy…

Czytaj dalej Słów kilka o Szkaplerzu

SŁÓW KILKA O PIŚMIE ŚWIĘTYM

       W dzisiejszych czasach bardzo rzadko piszemy listy i równie rzadko je otrzymujemy. Kiedy jednak zdecydujemy się napisać to z pewnością chcemy by dotarł on do adresata, by adresat go…

Czytaj dalej SŁÓW KILKA O PIŚMIE ŚWIĘTYM

KILKA SŁÓW O POSTANOWIENIACH WIELKOPOSTNYCH

         W środę rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Często w tym okresie chcemy podjąć konkretne  postanowienia. Chodzi właśnie o te konkrety. Co wybrać by się nie rozdrobnić, nie pogubić i po…

Czytaj dalej KILKA SŁÓW O POSTANOWIENIACH WIELKOPOSTNYCH

PASTERSKIE SŁOWO NA WIELKI POST

Drodzy Parafianie            Na naszej drodze wiary, Kościół stawia przed nami bardzo ważny okres liturgiczny. W najbliższą środę rozpoczniemy  Wielki Post. To czas kiedy powinniśmy  zatrzymać się przy Chrystusie cierpiącym. Pochylmy…

Czytaj dalej PASTERSKIE SŁOWO NA WIELKI POST