Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą (23.07.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  23.07.2023

  1. Dziś po Mszach świętych poświęcenie pojazdów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Za chwilę tu w kościele odmówię modlitwę błogosławieństwa kierowców i pojazdów a po Mszy będzie już samo poświęcenie.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8.
  3. Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę do Grecji pragnę poinformować, że pielgrzymka niestety jest odwołana.  Wszyscy którzy wpłaty dokonywali na konto, w tym tygodniu w takiej samej formie otrzymają zwrot. Natomiast wszystkich którzy wpłacali pieniądze osobiście zapraszam po odbiór  pieniędzy w piątek po wieczornej Mszy świętej.
  4. Już dziś pragnę poinformować, że piątkowa całodzienna adoracja z dnia 04.08 wyjątkowo zostanie przeniesiona na czwartek 03.08, także od godziny 07.30 do 18.00.  Natomiast 04.08. w piątek adoracja będzie od 17.00 do 18.00. To jest ten jeden raz ta zamiana i dotyczy nie tego piątku tylko piątku za dwa tygodnie. W tym tygodniu wszystko odbywa się normalnie.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Mirosława Wojczuk. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłą  polecajmy w modlitwie.

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz