Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą (04.02.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B  04.02.2024

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8. Można jeszcze składać kartki na wypominki. Są one dostępne w zakrystii.
  2. Zachęcam do składania próśb i podziękowań do Matki Boże Nieustającej Pomocy do skrzynki zamieszczonej z tyłu kościoła na filarze chóru i do Świętego Józefa, do skrzynki zamieszczonej  na zewnątrz  przy kapliczce Świętego Józefa. Prośby i podziękowania do Matki Bożej odczytywane są na nabożeństwie w środy o godz. 17.30, a do Świętego Józefa na nabożeństwach w czwartki o godz. 17.45. Zachęcam do udziału w tych i innych nabożeństwach jakie są odprawiane w naszym kościele.   
  3. W tym roku Światowy Dzień Chorego przypada 11 lutego, czyli za tydzień w niedziele . O godz. 12. 00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji chorych i na tej Mszy udzielimy Sakramentu Chorych .
  4. Przypominam, że przy parafii działa dzienny klub seniora. Zajęcia od poniedziałku do piątku  od 09.00 do 12.00.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Krystyna Kotłowska – Jaśkowiak, Teresa Bulak. Składając rodzinie wyrazy współczucia powstańmy i módlmy się za zmarłą: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz