Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu (03.03.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B
03.03.2024 r

  1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej naszego rekolekcjonistę, ks. dr Tomasza Podlewskiego. Jak już informowałem ksiądz Tomasz jest autorem  wielu publikacji, między innymi bardzo ciekawej książki ,, Jezusowa Kardiologia” , którą w czasie rekolekcji  będzie można zakupić.. Życzymy Księdzu Tomaszowi na czas rekolekcji i na każdy dzień szczególnej opieki patrona naszej parafii, czyli Ducha Świętego. Niech On prowadzi Ksiądz i wszystkich nas uczestniczących w tegorocznych rekolekcjach. Oczywiście do uczestnictwa wszystkich parafian i nie tylko parafian zachęcam. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach, a w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 07.00; 12.00  i 18.00. Dziś oczywiście Gorzkie Żale o godz. 17.15 z kazaniem pasyjnym księdza rekolekcjonisty. Za tydzień kazanie pasyjne wygłosi Ksiądz biskup Henryk Wejman.
  2. Od jutra do środy włącznie będą także rekolekcje dla szkół podstawowych. Dyrekcje szkół mają program więc uczniowie są poinformowani o godzinach spotkań.  
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2.  
  4. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 11.30 i po niej o godz.12.00 Msza św, 16.30 dla dzieci, 17.30; 19.00 dla młodzieży.
  5. W tym tygodniu są wolne intencje o godz. 07.00 w poniedziałek i środę.

     Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego.                                                                                                

Jerzy Senderek TChr
proboszcz