Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego (31.03.2024)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
ROK A  31.03.2024 r

  1. Dziś Msze Święte jeszcze o godz. 09.00; 10.30; 12.00;14.00;18.00.
  2. Trwamy na nowennie do Bożego Miłosierdzia, która odprawiana jest po wieczornej Mszy św.
  3. Jutro Msze Święte wg porządku niedzielnego. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na KUL i Wydział Teologiczny.
  4. We wtorek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, 20 minut przed każdą Mszą nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Na Mszy Św. o godz. 10.30 rozstrzygnięcie konkursu na rodzinną palmę wielkanocną.
  6. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu wielkanocnego. Na fundusz remontowo – inwestycyjny zebraliśmy  3620 PLN.

            Pragnę bardzo gorąco  podziękować za wszelkie przejawy    życzliwości w tych  ostatnich dniach. Dziękuję za życzenia. Dziękuję za dary serca składane na nasz świąteczny stół. Ogromną wdzięczność pragnę wyrazić wszystkim za wszelaką pomoc w  przygotowaniach naszego kościoła do świąt. Dziękuję za sprzątanie,  dekoracje,  za ofiary składane na dekoracje i kwiaty. Zebrano na ten cel 3500 PLN. Dziękuję za ten piękny wystrój. Wszystko to pomaga nam w przeżywaniu tej wielkiej tajemnicy wiary. Dziękuję wszystkim którzy w tych dniach trwali  na modlitwie, dając tym samym świadectwo swojej wiary.

            Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas, za dzieło pomocy ubogim w tym szczególnym czasie i wszystkim którzy tą pomoc wsparli swym darem serca.  Wyrazy wdzięczności pragnę skierować  do księży za ich zaangażowanie w tych dniach, za  wielkopostną posługę. Księdzu Wojciechowi  dziękuję za przygotowanie liturgii i LSO w tych wyjątkowych dniach. Słowa wdzięczności kieruję do kleryka Wiktora za jego obecność i ofiarną pomoc. Wszystkim za wszelką pomoc w przygotowaniu do świąt, zarówno duchowym, liturgicznym, muzyczny, materialnym mówię staropolskie i chrześcijańskie Bóg zapłać.  

Ks. Jerzy Senderek  TChr
Proboszcz