Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII niedzielę zwykłą

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Na XVIII Niedzielę zwykłą – 04.08.2019r.

 

1.       Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy w tym okresie o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. W niedziele wakacyjne będzie sprawowana Msza Święta o godz. 20.00 ( nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00 ). W  wakacje nie  drukujemy Biuletynu Parafialnego.  Wszystkie informacje w gablotkach i na stronie internetowej parafii.

2.       Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Parafii.

3.       Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Świętą w intencji Członków Żywego Różańca i ich rodzin.

4.       Serdecznie witam w Naszej Parafii mojego brata ks. Grzegorza Kurzaja SCJ. Bóg zapłać za wygłoszone do Nas Boże Słowo i posługę duszpasterską.

5.       Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych.

6.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie intencji, które przedstawimy Matce Bożej podczas tego nabożeństwa. 

7.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30. We wtorek Biuro Parafialne nieczynne – Uroczystość Przemienienia Pańskiego. Intencje mszalne możemy zamawiać także w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

8.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.  

9.       W najbliższą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

10.   Pragnę Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzyć udanej niedzieli . Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką. W naszych modlitwach prośmy o bezpieczne wakacje i urlopy dla wypoczywających oraz o dobrą pogodę dla rolników.

11.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Halinę Kuśmierek. Módlmy się za zmarłą Parafiankę:     wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….

 

 

                                                                                                            Ks. Piotr Kurzaj TChr

 

                                                                                                                 proboszcz