Ogłoszenia Duszpasterskie na Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   Na Święto Ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020 r.

 

 

1.       W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia gromnic. Podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 będziemy się modlili w intencji Osób Życia Konsekrowanego z Naszej Parafii. Po Mszy Świętej konferencja i zmiana Tajemnic Różańcowych. Po każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary na Zakony Klauzurowe. Bóg zapłać za Wasze ofiary. 

2.       Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.

3.       Jutro nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona o godz. 18.00.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Zapraszamy do modlitwy.  

5.       W tym tygodniu będziemy przeżywali I Czwartek i I piątek miesiąca. Godzina Święta w czwartek od 17.00. W piątek czuwanie od godz. 21.00 zakończone Mszą Świętą. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.  

6.       Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00-17.30. Intencje Mszalne możemy zamówić po każdej Mszy Świętej w Zakrystii.

7.       Prasa katolicka jest do odbioru w zakrystii.

8.       Parafia organizuje na przełomie sierpnia i września pielgrzymkę na Podlasie i na Litwę. Szczegóły w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.

9.       Uroczystość I Komunii Świętej będzie miała miejsce 17 maja na Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 a Rocznica I Komunii Świętej 7 czerwca na Mszy Świętej o godz. 10.30.

10.   Wszystkim obchodzącym w rozpoczętym tygodniu imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.   

11.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Wiesławę Wiącek i śp. Kazimierza Ciurusia. Módlmy się za zmarłych parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                                             proboszcz