Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę zwykłą 07.06.2020 r.

X Niedziela zwykła – 07.06.2020 r.

1.       Przeżywamy Czerwiec – miesiąc poświęcony Jezusowemu Sercu. Śpiew Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2.       Bardzo dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjną. Zebrane środki zostaną przeznaczone na inwestycje w Naszej Parafii.

3.       W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z Wypominek Rocznych.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.

5.       Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

6.       W najbliższy czwartek będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej ( Boże Ciało ). Msze Święte w Naszym Kościele 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie mała miejsce procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Naszego Kościoła. Nie będzie procesji ulicami Naszego Osiedla.

7.       Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca. Po Mszy Świętej konferencja i zmiana tajemnic różańcowych.

8.       Bardzo dziękuję osobom, które wspomagają finansowo Naszą Parafię wpłacając środki na rachunek bankowy. Nr 36 1240 3930 1111 0000 4228 8336. Pragniemy odrestaurować obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W każdą środę podczas Mszy Świętej zbieramy ofiary na ten cel.

9.       W dzisiejszą niedzielę odbędzie się pierwszy w tym roku Koncert Grunbergowski. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

10.   Wszystkim Parafianom i obecnym na niedzielnej Mszy Świętej gościom życzę, by Pan Bóg Wam błogosławił i Matka Boża otaczała swoją przemożną Opieką.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.