Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę zwykłą 14.06.2020 r.

 

XI Niedziela zwykła – 14.06.2020 r.

 

1.       Przeżywamy Czerwiec – miesiąc poświęcony Jezusowemu Sercu. Śpiew Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2.       W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 4.504 zł. . Zebrane środki przeznaczymy na inwestycje w Naszej Parafii.

3.       W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z Wypominek Rocznych.

4.       W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.

5.       Biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Intencje Mszalne możemy zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

6.       Przeżywamy Oktawę Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Dzisiaj  procesja Eucharystyczna po Mszy Świętej o godz. 12.00. W dni powszednie śpiew Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej wieczornej i procesja Eucharystyczna wokół Kościoła.

7.       W najbliższy piątek będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

8.       Bardzo dziękuję osobom, które wspomagają finansowo Naszą Parafię wpłacając środki na rachunek bankowy. Pragniemy odrestaurować obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W każdą środę podczas Mszy Świętej zbieramy ofiary na ten cel.

9.       Wszystkim obecnym na niedzielnej Mszy Świętej życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.   

10.   W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Teklę Kabacińską. Módlmy się za zmarłą Parafiankę: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

 

                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                             Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                             proboszcz