Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą 30.08.2020 r.

XXII
Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę tegorocznych wakacji. Życzymy wszystkim bezpiecznych powrotów do swoich domów.   
 2. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
 3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa
 4. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. 
 5. Prasę katolicką prosimy odebrać w zakrystii.
 6. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży wznawia swoją działalność. Duszki wraz z Rodzicami zapraszamy w sobotę 5 września o godz. 10.00 na spotkanie do Sali Kominkowej. Po spotkaniu próba śpiewu. Próba Scholi młodzieżowej w niedzielę o godz. 16.15 w salce przy Biurze Parafialnym. Serdecznie zapraszamy chętnych do śpiewu w tych wspólnotach.
 7. W sobotę o godz. 11.00 w sali niebieskiej spotkanie organizacyjne dla LSO wraz z Rodzicami. Zapraszamy na spotkanie także kandydatów na Ministrantów wraz z Rodzicami.
 8. Spotkanie dla Rodziców i Dzieci Pierwszokomunijnych połączone z próbą przed Uroczystością odbędzie się w sobotę 5 września w Kościele. Grupa I o godz. 12.00, grupa II o godz. 13.30.
 9. Rocznica I Komunii Świętej w Naszej Parafii będzie miała miejsce 20 września podczas Mszy Świętej o godz. 10.30.
 10. Decyzją Przełożonych Naszego Zgromadzenia ks. Piotr Kurzaj TChr. – Proboszcz został powołany na stanowisko Proboszcza Parafii p.w. św. Ottona w Pyrzycach. Mszę Świętą dziękczynną odprawi (ę)   w dzisiejszą niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek, I piątek, I sobotę i I niedzielę miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej wyjątkowo w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (ślub). W piątek czuwanie modlitewne rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 a zakończymy Mszą Świętą około godz. 23.00. W sobotę Czuwanie fatimskie wyjątkowo o godz. 10.00 zakończone Mszą Świętą o godz. 11.00. W niedzielę o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Członków Żywego Różańca i ich Rodzin. Po Mszy Świętej konferencja i zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii.
 12. W piątek księża będą odwiedzali chorych.
 13. Od Najbliższej Niedzieli 6 września wraca porządek Mszy Świętych w Roku Duszpasterskim 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00. Nie będzie sprawowanej Mszy Św. o godz. 20.00
 14. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy Biurze Parafialnym.
 15. Msza Święta inauguracyjna Nowy Rok Szkolny będzie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 10.30 – dla dzieci ( poświęcenie tornistrów ) i o godz. 18.00 dla młodzieży.
 16. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 ks. Jerzy Senderek TChr. Obejmie Urząd Proboszcza w Naszej Parafii. Nowemu ks. Proboszczowi życzymy Bożego błogosławieństwo i opieki Matki Bożej na czas posługi w Naszej Parafii.
 17. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. Prośmy w Naszych modlitwach o bezpieczne powroty z wakacji i urlopów oraz o dobrą pogodę dla rolników.
 18. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Reginę Śmiecińską.  Módlmy się za zmarłą parafiankę : Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks.                                  
Piotr Kurzaj TChr.

 

proboszcz