Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą 06.09.2020 r.

 XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  06.09.2020 r.

  1. Dzisiejsza taca tradycyjnie jak w każdą niedziele miesiąca przeznaczona jest na fundusz remontowo inwestycyjny. Za składane ofiary niech Bóg wszystkim wynagrodzi.
  2. W zakrystii jest do odbioru prasa katolicka.
  3. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30.
  4. W poniedziałek i środę próba dla dzieci przystępujących za tydzień do I Komunii św. W tych dniach nie będzie o 17.00 wystawienia Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy tylko na nabożeństwa w poniedziałek za zmarłych a w środę na nowennę o godz.17.30.
  5. W sobotę spowiedź św. dzieci przystępujących do I Komunii. O godz. 09.00 I grupa, o godz. 10.00 II grupa.
  6. Za tydzień uroczystość I Komunii Świętej o godz. 10.30 i 12.00. Polecajmy w naszych modlitwach dzieci które pierwszy raz przyjmą Chrystusa do swojego serca. Prośmy by nigdy nie wygasło w nich pragnienie spotkania z prawdziwie obecnym w Eucharystii Chrystusem.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Marian Szałański.  Módlmy się za zmarłego : Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień niech Bóg błogosławi, a patron parafii – Duch Święty, niech oświeca drogi naszej codzienności i pomaga w podejmowaniu wyzwań nadchodzącego tygodnia.

                                                                                                                                                             Ks. Jerzy Senderek SChr
proboszcz