Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą 20.09.2020 r.

XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK A  20.09.2020 r.

  1. Dziś o godz.10.30 rocznica I Komunii św. Polecajmy te dzieci w naszych modlitwach.
  1. Dziś i za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapisy kandydatów do bierzmowania. Kandydat przychodzi z rodzicem.
  1. Nabożeństwa w tygodniu i biuro parafialne według stałego porządku.
  1. Na ławkach wyłożone są koperty – ofiara na seminarium. Za składane ofiary na kształcenie przyszłych duszpasterzy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Zachęcamy parafian, zarówno starszych jak i młodszych do zasilenia swym potencjałem, darami i talentami parafialnych grup duszpasterskich. Włączmy się w szlachetną działalność parafialnego zespołu Caritas, czy modlitewne grupy takie jak róże różańcowe, odnowa w Duchu Świętym. Więcej na ten temat w dzisiejszym biuletynie parafialnym.  
  1. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Jadwiga Grochowska. Módlmy się za zmarłą : Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim solenizantom i jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. Niech Duch Święty wszystkim udziela swoich darów w nadchodzącym tygodniu.

Ks. Jerzy Senderek SChr

proboszcz