Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą 4.10.2020 r.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

04.10.2020  –  XXVII  Niedziela Zwykła

 

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc Październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy od czwartku, codziennie na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30.Dzieci swoje nabożeństwa maja w piątki o godz.  16:30 w kościele, a młodzież  także w piątki, ale  o godz. 19:00 przy figurze Matki Bożej.
  2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Po Mszy będzie można oddać cześć relikwiom świętej przez krótką adorację i modlitwę.
  3. W niedziele 11 października będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem „ Totus TUUS”- cały Twój. W tym dniu po każdej Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na każdej Mszy św. w ramach kazania po ogłoszeniach parafialnych będzie krótkie nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  4. Za tydzień na Mszy Św. o godz. 10:30 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Jeśli ktoś jeszcze ma pragnienie zapisać się do przygotowania do sakramentu bierzmowania, można to zrobić w zakrystii u ks. Łukasza, za tydzień po Mszy o godz. 18.
  6. Już dziś zapraszamy 16 października w piątek na godz. 19:00 na nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Będzie ono połączone z muzycznym uwielbieniem i okazją do spowiedzi świętej. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, przychodzi  w ramach spotkań formacyjnych.
  7. Za tydzień w niedzielę 11 października o godz. 19:00 koncert Grunebergowski. Zapraszamy.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Genowefa Głaz. Módlmy się za zmarłą : Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

         Wszystkim solenizantom i jubilatom, parafianom i gościom życzymy  Bożego błogosławieństwa i obfitości Bożych łask. Niech Duch Święty wszystkim udziela swoich darów w nadchodzącym tygodniu.

         Ks. Jerzy Senderek SChr

                          proboszcz