Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą 15.11.2020r.

XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK A  15.11.2020 r.

 

  1. Od dziś wracamy do stałego porządku Mszy św. W niedziele o godz. 07.00;09.00;10.30;12.00;14.00;16.00;18.00, a w tygodniu 07.00;18.00. Nabożeństwo dziś o 17.30 w kościele. Nabożeństwo dziś i w tygodniu o godz.17.30 w kościele.
  2. Od jutra będzie także otwarte biuro parafialne według podanego wcześniej porządku: od poniedziałku do czwartku od godz.18.45 do 19.30.
  3. Przypominamy że od 07.11 na jednym nabożeństwie w naszym kościele może przebywać 24 osoby. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek, także w kościele.
  4. Planowane na dziś spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. nie odbędzie się. Jeżeli ktoś chce omówić jakieś kwestie indywidualnie to oczywiście pozostaję do dyspozycji po Mszy św. o godz. 10.30. Następne wspólne spotkanie z rodzicami odbędzie się w podanym rodzicom we wrześniu kalendarium wydarzeń terminie, czyli 13.12.2020. W tym dniu zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami będzie także poświęcenie książeczek. Rodziców którzy mieli do 08.11 dostarczyć metryki chrztu czy akty urodzenia, informujemy, że mając na uwadze stan pandemii, przesuwamy termin składania tych dokumentów do 13.12.
  5. Za tydzień, z racji przeżywanego dziś Światowego Dnia Ubogich, Parafialny Zespół Caritas, przeprowadzi po Mszach św. zbiórkę do puszek.
  6. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to tytularne święto naszego zgromadzenia zakonnego. Ośmielamy się prosić o modlitwę w tym dniu w naszej intencji i w intencji całego naszego zgromadzenia zakonnego – Towarzystwa Chrystusowego.
  7. W minionym czasie do wieczności odeszli: Andrzej Misiuna, Tadeusz Antonowicz i Leszek Nowak. Módlmy się za zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

     Za wszelkie zmiany i utrudnienia jakie w minionych dniach powstały w wyniku naszej kwarantanny powstały przepraszamy. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości z którymi się spotykamy w tym czasie.                                                                                                                                                                               

Jerzy Senderek
proboszcz