,,Pogotowie Modlitewne” – Modlitewna Grupa Wsparcia

,,Pogotowie Modlitewne”  
Modlitewna Grupa Wsparcia

    ,,Pogotowie Modlitewne”. Na czym to polega? Na odmówieniu jednej, dowolnej dziesiątki różańca w konkretnej intencji, którą otrzymasz sms -em na swój telefon. Jeśli chcesz należeć do naszej parafialnej, modlitewnej grupy wsparcia i poświęcić chwilę czasu aby  wesprzeć swoją modlitwą kogoś kto bardzo tego potrzebuje,  zgłoś się do tutejszych duszpasterzy i pozostaw swój numer telefonu. Jeśli będzie jakaś WAŻNA INTENCJA,  otrzymasz smsa o treści: Pogotowie modlitewne: prośba o modlitwę w intencji… Dziś ty modlisz się w konkretnej ważnej dla innych intencji, kiedyś inni mogą się modlić w twoich ważnych intencjach. Zachęcamy – podaruj komuś trochę swojej modlitwy.

         Natomiast osoba która chce prosić o wsparcie modlitewne w WAŻNEJ INTENCJI proszona jest o przekazanie tej intencji telefonicznie bądź osobiście proboszczowi.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz