Ogłoszenia Duszpasterskie na V niedzielę zwykłą 07.02.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO ROK B
07.02.2021 r

 

  1. Dziękuję za ofiary składane na balaski, które mamy już zamontowane. Środki jakiepozostały pozwolą w jakiejś części sfinansować wykonanie kolejnych elementów z granitu w obrębie prezbiterium.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 13,14,15 i na kartkach nieoznaczonych. To te kartki które nie mają żadnych numerów bo zostały złożone wcześniej, zanim rozdawaliśmy kartki ponumerowane. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  3. W czwartek przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, starszych, tych którym niemoc fizyczna pozwala przyjść do kościoła na Mszę św. w czwartek w ich intencji. O godz. 10.30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a o godz.11.00 Msza z udzieleniem sakramentu chorych. Wszystkich mających czas prosimy o pomoc w dotarciu chorym do świątyni.
  4. Dziękuję za złożone ofiary w minioną niedziele w ramach wsparcia Chorwacji po trzęsieniu ziemi jakim ten kraj został dotknięty. Zebrano łącznie 1913 PLN.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Leszek Pawłowicz, Elżbieta Chrzanowska, Leszek Korbolewski. Wszystkim których śmierć ich bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia: Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…

 

Jerzy Senderek TChr
proboszcz