Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą 18.07.2021r.

XVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 18.07.2021 r

1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 13,14,15 i nieoznaczonych. Za tych zmarłych o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św.
  2. Za tydzień wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.
  3. Do jutra proszę by osoby, które zapisały się na pielgrzymkę dokonały wpłaty drugiej raty w wysokości 1000 PLN
  4. Jeśli ktoś z parafian ma jakieś pilne sprawy które są tylko w kompetencjach proboszcza, to jest to możliwe do wtorku ( 20.07). Od 22.07 do 05,08 ksiądz proboszcz będzie niedostępny z powodu wyjazdu na urlop.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Pawelec Piotr. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek  TChr