Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą 26.09.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK B 26.09.2021 r

  1. Zapisy kandydatów do bierzmowania dziś  po Mszy o godz. 18. Na spotkanie kandydat przychodzi  z rodzicem bądź opiekunem.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych, wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. O godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. za tych zmarłych.
  3. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta. W piątek od godz.17.00 czuwanie modlitewne, o godz.18.00 Msza wynagradzająca NSPJ, po Mszy dalsza część czuwania. W sobotę o godz. 11.00 nabożeństwo fatimskie, katecheza, zmiana tajemnic a o godz.12.00 Msza św. wynagradzająca.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa w piątki o 16.30 w kościele, a młodzież także w piątki o godz. 19.00 przy figurze.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Piotr Puchała i Marianna Kuc. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia. Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie…
  6. Organizujemy wyjazd na nocne Jasnogórskie czuwanie w intencji Polonii. Wyjazd w piątek rano 15 października, a powrót w sobotę 16 października wieczorem. Koszt 180 zł. – w cenie: przejazd, nocleg w domu pielgrzyma w Częstochowie  wraz ze śniadaniem, a także przewodnik i zwiedzanie sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, w drodze powrotnej. Szczegóły i zapisy u ks. Łukasza.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz