Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą 23.01.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C  23.01.2022

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 7 i 8. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św. Można jeszcze składać kartki na wypominki roczne. W zakrystii są one dostępne.
  2. Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Zachęcam do włączenia się w modlitwę za swoje rodziny i rodziny naszej parafii.
  3. Wszystkim którzy zapisali się na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji przypominam, że pierwszej wpłaty w wysokości 1000 PLN należy dokonać do 25.01. Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany informuję, że można się jeszcze zapisać, choć liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje wywieszone są w kuchcie, w gablocie na zewnątrz i na stronie parafialnej.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Mateusz Rosół i Henryk Grużewski. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia a zapewniając o naszej pamięci modlitewnej powstańmy i módlmy się za zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.        

Jerzy Senderek TChr
proboszcz