Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę okresu zwykłego 18.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 18.09.2022 r

  1. Na ławkach wyłożone są koperty – ofiara na seminarium. Za składane ofiary na kształcenie przyszłych duszpasterzy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1 i 2.
  3. Zapisy kandydatów do bierzmowania w niedzielę 25.09 i 02.10 po Mszy o godz. 18. Na spotkanie przychodzimy z rodzicem bądź opiekunem.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję za  ofiary złożone tydzień temu na fundusz budowlany. Zebrano  na ten cel 2532 PLN.
  5. W dniu 21. 10. 2022 tradycyjnie jak co roku organizowana jest noc czuwania w intencji polskich emigrantów i ich duszpasterzy. Parafia w Podjuchach organizuje wyjazd połączony z nawiedzeniem sanktuarium w Legnicy, Oleśnicy i Świętego Krzyża z noclegiem w Częstochowie. Koszt 300 PLN, w tym autokar, nocleg, jeden obiad i jedno śniadanie. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie na zewnątrz. Jeśli będzie większa grupa z naszej parafii, to również od nas pojedzie ksiądz.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Zdzisława Krauze Wszystkim których ta śmierć  dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zapewniając o naszej pamięci powstańmy i módlmy się:  Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie…

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego .  

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz