Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę okresu zwykłego 09.10.2022

XXVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

ROK C 09.10.2022 r

1. Dziś z racji drugiej niedzieli miesiąca po Mszach św. zbierana jest ofiara na fundusz budowlany.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa w piątki o 16.30 w kościele, a młodzież także w piątki o godz. 19.00 przy figurze.
  3. Za tydzień XXII Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbierana będzie ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawane przez Fundacje.
  4. W związku z Dniem Edukacji Narodowej zapraszamy dyrekcję szkół i przedszkoli, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi na Mszę św. w ich intencji w niedzielę 16 października na godz. 18:00. Po Eucharystii Duszki zapraszają na przedstawienie, po nim spotkanie dla pracowników oświaty w domu parafialnym na które serdecznie zapraszamy.

Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Ks. Jerzy Senderek TChr