Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę okresu zwykłego 16.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 16.10.2022 r

  1. Dziś XXII Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbierana jest ofiara na stypendia dla młodzieży, przyznawane przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Za ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Przeznaczone one będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na fundusz budowlany. W związku z przeznaczeniem ofiar na fundusz budowlany, w listopadzie nie będzie tradycyjnej zbiórki na ten cel. Przy tej okazji informuję, że tydzień temu na fundusz budowlany zebrano 1960 PLN. Przypominam, że składamy teraz kartki na wypominki listopadowe. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu.
  3. W środę przypada liturgiczne wspomnienie bł. Księdza Jerzego Popiełuszki. Dziękuję za zamówienie Mszy św. w mojej intencji, która zostanie odprawiona w środę o godz. 18.00.
  4. Za tydzień po każdej Mszy Świętej duszpasterstwo dzieci będzie rozprowadzać znicze na mogiły naszych bliskich. Prosimy, aby przy zakupie znicza podać imiona zmarłych. Za tych wszystkich zmarłych będziemy modlić się dziesiątką  różańca świętego  na Mszy w niedzielę 6 listopada o godz. 10.30. Ofiary przeznaczone będę na duszpasterstwo dzieci . 
  5. Pielgrzymów jadących do Meksyku proszę o dokonanie kolejnej wpłaty w wysokości 3000PLN.

    Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego .                

Ks. Jerzy Senderek TChr
proboszcz