Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę okresu zwykłego 23.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK C 23.10.2022 r

  1. Dziś po każdej Mszy Świętej duszpasterstwo dzieci rozprowadza znicze na mogiły naszych bliskich. Prosimy, aby przy zakupie znicza podać imiona zmarłych. Za tych wszystkich zmarłych będziemy modlić się dziesiątką  różańca świętego  na Mszy w niedzielę 6 listopada o godz. 10.30. Ofiary przeznaczone będę na duszpasterstwo dzieci . 
  2. Przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Za ofiary zwyczajowo składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Przeznaczone one będą na utrzymanie naszego seminarium w Poznaniu i na fundusz budowlany. W związku z przeznaczeniem ofiar na fundusz budowlany, w listopadzie nie będzie tradycyjnej zbiórki na ten cel. Kartki na wypominki roczne będzie można składać w grudniu.
  3. W poniedziałek 31października zapraszamy dzieci na ,,Wieczór ze świętymi’’ Rozpoczynamy  nabożeństwem  różańcowym o godz.16.30 w kościele, później  przemarsz ze śpiewem wokół kościoła i skromny poczęstunek w salce kominkowej. Zachęcamy aby przebrać się za świętego patrona.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 11.30 procesja na naszym cmentarzu z modlitwą za zmarłych, a po procesji Msza św. o godz. 12.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego w kościele. O godz. 19.30 na cmentarzu różaniec za zmarłych. Kazania w tym dniu wygłosi Ksiądz Łukasz Wacław.

         Wszystkim  parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego .

Ks. Jerzy Senderek
proboszcz