Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę okresu zwykłego 06.11.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
ROK C 06.11.2022 r

  1. Przypominam, że w dniach od 01.11 do 08.11 można uzyskać każdego dnia odpust za jedną zmarłą osobę na zwykłych warunkach: wzbudzenie intencji uzyskania odpustu, stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu, przyjęcie komunii św. modlitwa w intencjach naznaczonych przez papieża oraz nawiedzenie cmentarza.
  2. Nabożeństwa za zmarłych z wypominek listopadowych w dni powszednie o godz. 17.30, a we wszystkie niedziele listopada różaniec za zmarłych na cmentarzu. Gromadzimy się przy krzyżu i wyruszamy w procesji. W listopadzie w poniedziałki o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza za zmarłych z wypominek listopadowych.
  3. W listopadzie nabożeństwo do Ducha Świętego, nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo do Świętego Józefa będą odprawiane po Mszy św.
  4. W piątek Święto Odzyskania Niepodległości. o godz. 10.00 Msza za Ojczyznę a następnie przejście pod pomnik Ułanów i dalsza część uroczystości.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: Janina Konieczna. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia a Zapewniając o naszej pamięci modlitewnej módlmy się za zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu Bożych Łask.

Ks.  Jerzy Senderek TChr
proboszcz