Ogłoszenia Duszpasterskie na Boże Narodzenie 2022

BOŻE NARODZENIE
Rok A   25.12.2022r.

1. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy św. o godz.07.00, pozostałe wg porządku niedzielnego. W drugi dzień świąt Msze wg porządku niedzielnego.
  2. Pragnę przypomnieć, że do jutra ( 26.12) można jeszcze zgłaszać wizytę kolędową. Kartę zgłoszenia można wrzucić do przygotowanej pod chórem skrzynki, lub dostarczyć do zakrystii.
  3. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne. W przypadku zgłoszenia pogrzebu oczywiście kapłan będzie do dyspozycji na plebanii
  4. W tym tygodniu nie będzie adoracji o godz. 17.00, natomiast wszystkie nabożeństwa będą według stałego grafiku.
  5. We wtorek ( 27.12) wspomnienie św. Jana. Zachowując tradycję Kościoła na Mszach św. poświęcimy wino.
  6. W środę ( 28.12) wspominamy św. Młodzianków. Na Mszę św. o godz. 18.00 będzie błogosławieństwo dzieci i matek oczekujących potomstwa. Serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę ( 31.12) o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku, a o godz.18.00 Msza św. dziękczynna.
  8. W nowy Rok nie ma Mszy św. o godz. 07.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego

Ks. Jerzy Senderek  TChr