Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą (16.07.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  16.07.2023

  1. Dziś wspominamy NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Rodzinie Szkaplerza, która zawiązała się w naszej parafii w 2021 roku w czasie rekolekcji parafialnych dziękuję za modlitwę. Jeśli ktoś chce powiększyć to grono i przyjąć szkaplerz, proszę o zgłoszenie się do mnie w celu ustalenia terminu przyjęcia szkaplerza i otrzymania materiałów informacyjnych.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  3. Za tydzień po Mszach świętych poświęcenie pojazdów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, które przypada 25.07.
  4. Dziękuję za ofiary  na fundusz remontowo- budowlany. W minioną niedzielę zebrano na ten cel 2093 PLN.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Jerzy Szapiel. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy w modlitwie: Zapewniając o naszej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz