Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą (30.07.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  30.07.2023

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 9 i 10. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  2. We wtorek rocznica wybuchu Powstania Pamiętajmy w modlitwach o tych którzy złożyli swoje życie walcząc o wolność. Prośmy także o ducha patriotyzmu dla narodu całego, byśmy tej wolności wywalczonej nie marnowali.  
  3. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta.
  4. Pragnę przypomnieć, że w tym tygodniu piątkowa całodzienna adoracja wyjątkowo jest przeniesiona na czwartek i trwać będzie, także od godziny 07.30 do 18.00.  Natomiast w piątek adoracja będzie od 17.00 do 18.00 zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. O godz. 11.30 nabożeństwo fatimskie i o 12.00 Msza święta wynagradzająca.
  6. Jeszcze raz zachęcam do przyjęcia szkaplerza. Jeśli ktoś chce powiększyć grono rodziny szkaplerza, która zawiązała się w naszej parafii  i przyjąć szkaplerz, proszę o zgłoszenie się do mnie. Za tydzień podam termin tym osobą które się zgłosiły.

 

Na ten nadchodzący tydzień życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr
proboszcz