Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą (06.08.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
UROCZYSTOŚĆ PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
XVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  06.08.2023

  1. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 11 i 12. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  2. W środę na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszam wszystkich którzy zgłosili się do przyjęcia szkaplerza i tych którzy się nie zgłosili a jeszcze się zdecydują. Informacje dotyczące zobowiązań i duchowych korzyści wypływających z przyjąć szkaplerz wywieszone są w gablocie w kruchcie.
  3. Przypominam, że w tym tygodniu całodzienna adoracja według stałego porządku, czyli w piątek od 07.30 do 18.00. Jednocześnie chcę prosić o to by osoby które wpisały się na listę dyżurów nie zostawiały Pana Jezusa w pustym kościele tylko poczekały na zmiennika. Taka sytuacja miała miejsce w minionym tygodniu. Proszę także osoby które są wpisane na daną godzinę a nie mogą w tym dniu przyjść o tym czasie, by zamieniły się z kimś bądź poszukały sobie zastępstwa.
  4. Decyzją naszych przełożonych ksiądz Franciszek kończy swoją posługę w naszej parafii i powraca do naszego nowicjatu jako spowiednik. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 12.00 chcemy podziękować księdzu Franciszkowi za jego ofiarną posługę przez półtora roku w naszej parafii.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych zbierana będzie ofiara i sprzedawane będą cegiełki na fundusz remontowo budowlany. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 2093 PLN.

Na ten nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu Bożych Łask

Jerzy Senderek TChr
proboszcz