Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą (03.09.2023)

XXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  03.09.2023

1. Od dziś nie będzie już Mszy o godz. 20.00.
  2. Od jutra biuro parafialne czynne będzie według porządku jaki obowiązuje jaki obowiązuje w ciągu roku.
  3. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. Za tych zmarłych o 18.00 odprawiona będzie Msza św.
  4. W czwartek o godz. 17.00 godzina święta zakończona nabożeństwem do św. Józefa.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych zbierana będzie ofiara i sprzedawane będą cegiełki na fundusz remontowo budowlany. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 2763 PLN. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
  6. Za dwa tygodnie 17.09 po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. Jednocześnie pragnę poinformować, że Uroczystość I Komunii w naszej parafii będzie 26.05. 2024 roku.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Henryk Czarkowski i Maria Kuchnowska. Wszystkim których śmierć bliskich dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecajmy w modlitwie.

Na ten nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek TChr