Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą (10.09.2023)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
ROK A  10.09.2023 r

  1. Dziś II niedziela miesiąca. Zgodnie z zapowiedzią po Mszach Świętych zbierana jest ofiara i sprzedawane są cegiełki na fundusz remontowo budowlany. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 2763 PLN. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
  2. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 5 i 6.   
  3. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Wobec tak licznych aktów profanacji naszego znaku zbawienia, dajmy wyraz naszego szacunku  do krzyża przez wyeksponowanie tych które mamy w domu. Po Mszy świętej o godz. 18.00 przejdziemy do naszego Krzyża Misyjnego przed kościołem by tam odprawić nabożeństwo do Krzyża Świętego i poświęcić nasze domowe Krzyże, do przyniesienia których  zachęcam.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. Jednocześnie pragnę poinformować, że Uroczystość I Komunii w naszej parafii będzie 26.05. 2024 roku.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Zbigniew Umiński i Zdzisława Materkowska. Wszystkim których ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecajmy w modlitwie

Na ten nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu Bożych Łask.

Jerzy Senderek
proboszcz