Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu (10.03.2024)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B

10.03.2024 r

1. Wszystkich którzy chcą wesprzeć spłatę pożyczki zaciągniętej w 2014 na remont organów i przekazać 1,5% swojego podatku na ten cel, zapraszamy od dziś do biura parafialnego . W niedziele po Mszach św. do godziny 15.00 i w czwartki od 10.00 do 12.00.
  2. Gorzkie Żale o godz. 17.15. Kazanie pasyjne dziś wygłosi Ksiądz biskup Henryk Wejman.
  3. Caritas rozprowadza w kruchcie świece wielkanocne, a pod chórem są torby miłosierdzia które można zabrać i wypełnić produktami o długim terminie przydatności i przynieść do kościoła z kąt trafią do potrzebujących.
  4. Dziś II niedziela miesiąca. Po Mszach św. zbierana jest ofiar na fundusz remontowy. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 2991 PLN.
  5. Jutro o 17.30 nabożeństwo za zmarłych z wypominek rocznych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3 i 4. Msza św. Za zmarłych odprawiona będzie wyjątkowo poza parafią.
  6. Już tradycyjnie, w Niedzielę Palmową chcemy zorganizować  kiermasz świąteczny. W najbliższy  czwartek po Mszy świętej wieczornej zapraszam na spotkanie organizacyjne do salki przy biurze wszystkich którzy chcą wesprzeć organizację kiermaszu.
  7. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 11.30 i po niej o godz.12.00 Msza św, 16.30 dla dzieci, 17.30; 19.00 dla młodzieży.
  8. Za tydzień po Mszy o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św.

Wszystkim na nadchodzący tydzień życzymy  błogosławieństwa  Bożego.

Jerzy Senderek TChr